Potrzebujesz wyjątkowego teledysku do Twojego utworu?

Szukasz sprawdzonego sposobu, by dotrzeć ze swoją muzyką do nowych odbiorców?

Zrealizujemy Twoją wizję lub wspólnie znajdziemy pomysł na niepowtarzalny klip!

Produkcja teledysków - Jak to działa?

Wiemy, jak trudno jest dzisiaj przebić się artystom ze swoją muzyką. Choć dzielenie się twórczością nigdy wcześniej nie było tak proste, to paradoksalnie, zdobycie uwagi słuchaczy wymaga coraz większego nakładu pracy.

Śledzimy rynek muzyczny i na podstawie aktualnych trendów nagrywamy teledyski, które odbiorcy chcą oglądać.

Nagrywanie teledysków - Dlaczego warto?

Produkcja teledysku to doskonały sposób do kreowania wizerunku - w świecie filmu wszystko jest możliwe, dlatego stworzymy klip, w którym przedstawimy Ciebie lub Twój zespół dokładnie tak, jak chcecie być odbierani przez Waszych słuchaczy.

Teledysk to fenomenalne uzupełnienie muzyki - za pomocą obrazu wzbudzimy w Twoich fanach uczucie radości, wzruszenia czy smutku, by wzmocnić przekaz Twojego utworu.

produkcja teledysków Kraków

Obejrzyj przykładowe teledyski muzyczne

Patrice - Burning Heart
TRT - Battlefield
Kuba Band - Pójdźmy wszyscy
Miałam przyjemność współpracy z Marcinem z Pracowni Video przy teledysku do piosenki "Burning Heart". Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu - ciekawe ujęcia i idealny montaż, pracę na planie w przemiłej atmosferze będę długo wspominać. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się razem współpracować. Zdecydowanie polecam 😀
patrice
Patrycja Roszczyk
Wokalistka

Nagrajmy teledysk Twoich marzeń!

Coś Ci zdradzę - muzyka od zawsze była bliska memu sercu (o czym świadczy moja obsesja na punkcie zespołu The Offspring). Uwielbiam współpracować z młodymi artystami, bo ich pasja jest zaraźliwa. Fascynuje mnie świadomość, że dzisiaj kręcę teledyski dla zespołów, które za kilka lat zapełnią największe hale koncertowe w Polsce.

image

Ujęcia FULL HD / 4K

Niech zobaczą Twój teledysk nie tylko na YouTube, ale też w telewizji.

image

Widowiskowe lokalizacje

Pomozemy wybrać najpiękniejsze miejsce do nagrania teledysku.

image

Ujęcia z drona

Wzbogacimy teledysk o zapierające dech w piersiach ujęcia powietrzne.

Serdecznie polecam usługi chłopaków z Pracowni Video! Współpraca na wysokim poziomie w stałym kontakcie przy wykonywanym zleceniu! 5+ za zaangażowanie w projekt i efekt końcowy!
Artur Woźniak
perkusista TRT

Ile kosztuje produkcja teledysku?

Nagrywanie teledysku to za każdym razem sprawa indywidualna - inne miejsce, inny scenariusz i wymagania. Na cenę teledysku wpływa: ilość lokacji, czas trwania nagrań, praca aktorów/statystów, make-up, oświetlenie itd.

Umów się na niezobowiązującą rozmowę, w której porozmawiamy o Twojej wizji na teledysk. Na tej podstawie będziemy w stanie określić koszty związane z produkcją klipu.

nagrywanie teledysków Kraków
200 +
Zadowolonych Klientów
300 +
Zrealizowanych Projektów
7
Lat Doświadczenia
5
Średnia Opinii w Google

Potrzebujesz indywidualnej wyceny teledysku?

Daj znać, jakiego klipu potrzebujesz - przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę teledysku dostosowanego do Twoich potrzeb.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami