Chcesz mieć profesjonalne rolki na Instagram?

Wiesz, że Shorts są niezbędne do rozwoju kanału YouTube?

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne pionowe video na Instagram, YouTube i TikTok!

Jak działa kręcenie Reels?

Kręcenie Reels to wyciągnięcie telefonu i włączenie nagrywania... Nic bardziej mylnego!

Dzisiaj profesjonalne rolki na Instagram tworzy się przy pomocy kamer filmowych i programów do montażu video. Jeśli chcesz wnieść swoje filmy w social media na wyższy, światowy poziom - jesteś w dobrym miejscu.

Dlaczego warto tworzyć Shorts?

Krótkie, pionowe formaty video zdominowały dziś każdą platformę społecznościową - spójrz na Instagram Reels, YouTube Shorts, TikTok czy Facebook Reels.

To właśnie za pomocą krótkich rolek możesz wypromować swój profil na ogromną skalę. Z dnia na dzień jeden Reel podchwycony przez algorytm może trafić do milionów widzów!

kręcenie rolek reels shorts instagram

Obejrzyj przykładowe Rolki / Shorts

montaż shortsów youtube
Play Video about montaż shortsów youtube
Korzystaliśmy z usług Pracowni Video przy realizacji spotu reklamowego do naszej kampanii marketingowej. W czasie krótszym niż tydzień otrzymaliśmy dwie wersje video, przygotowane z uwzględnieniem naszych wymagań. Jesteśmy w pełni zadowoleni z efektu końcowego i mile zaskoczeni ekspresową, bezproblemową współpracą.
Adam Czop
Agencja Interaktywna Proadax

Jak możemy Ci pomóc?

Oferujemy trzy warianty współpracy. Możemy kompleksowo zająć się przygotowaniem profesjonalnych Reels, od nagrania video po montaż. Drugi wariant to sam montaż rolek na podstawie materiału nadesłanego przez Ciebie. Trzecia opcja - to pomoc w nagraniu materiału profesjonalnym sprzętem w rozdzielczości 4K, który wykorzystasz do samodzielnego montażu reelsów.

Zadzwoń teraz i porozmawiaj (to do niczego nie zobowiązuje): 570-009-292
Napisz maila, jeśli wolisz tę formę kontaktu: kontakt@pracowniavideo.pl

image

Reelsy w FULL HD / 4K

Wnieś jakość Twoich reelsów na wyższy poziom

image

Angażujący montaż

Dodamy napisy i animacje, które zatrzymają uwagę widza

image

Chwytliwa muzyka

Znajdziemy popularną muzykę, która wypromuje Twoją rolkę

Spot reklamowy, fotorelacja z wydarzenia - profesjonalnie, bardzo miły kontakt i rzetelna praca. Krakowskie Centrum Masażu rekomenduje Pracownię Video.
opinia krakowskie centrum masażu
Natalia Rączka
Krakowskie Centrum Masażu

Zaplanujemy dla Ciebie rolki na cały rok!

Regularna publikacja rolek na Instagramie to podstawa sukcesu. Wiemy, jak trudno jest wytrwać w tym postanowieniu - przygotowanie dobrych jakościowo Reelsów jest angażujące czasowo, a algorytm nie zacznie promować Twoich treści od razu.

Dlatego w Pracowni Video oferujemy możliwość zaplanowania strategii publikacji rolek na rok do przodu. Pomożemy Ci opracować koncepcję interesujących reelsów, a następnie w ramach jednego dnia zdjęciowego nagramy materiał, z którego będziemy montować rolki przez cały kolejny rok.

W tym wariancie Twoja inwestycja czasowa to zaledwie 8h nagrań - a w zamian otrzymasz regularne, cotygodniowe rolki na Instagramie. Warto spróbować?

montaż rolek instagram
200 +
Zadowolonych Klientów
300 +
Zrealizowanych Projektów
7
Lat Doświadczenia
5
Średnia Opinii w Google

Masz pytania? Skontaktuj się z nami