Zajmujesz się tworzeniem stron www lub prowadzisz kampanie reklamowe?

A może masz znajomych przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć sprzedaż dzięki wideo marketingowi?

Zarabiaj na polecaniu usług video – oferuj swoim klientom wartościową pomoc w wideo marketingu i otrzymuj prowizję od każdej usługi, którą zamówi u nas polecony przez Ciebie klient.

Roczny eksperyment - współpraca z agencją interaktywną

Ponad rok temu nawiązaliśmy testową współpracę z jedną z agencji interaktywnych. Na podstawie wspólnych rozmów ustaliliśmy, z jakimi problemami zmagają się przedsiębiorcy chcący zbudować dobrą widoczność w internecie i na podstawie tych danych przygotowaliśmy szereg usług, które pozwalają skutecznie wdrożyć wideo marketing w firmie i dotrzeć do nowych klientów za pomocą contentu video.

Jakie wnioski po roku?

Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Okazuje się, że klienci zamawiający stronę internetową w agencji interaktywnej, byli bardzo otwarci na propozycję dalszej współpracy związanej z wykonaniem spotu reklamowego, rozwijaniem kanału YouTube czy przygotowaniem reklam video na potrzeby kampanii reklamowych.

tanie reklamy video

Obejrzyj nasze przykładowe realizacje

Spot reklamowy MommyMouse
Prowadzenie firmowego kanału YT
Reklama video do FB Ads
Korzystaliśmy z usług Pracowni Video przy realizacji spotu reklamowego do naszej kampanii marketingowej. W czasie krótszym niż tydzień otrzymaliśmy dwie wersje video, przygotowane z uwzględnieniem naszych wymagań. Jesteśmy w pełni zadowoleni z efektu końcowego i mile zaskoczeni ekspresową, bezproblemową współpracą.
Adam Czop
Agencja interaktywna Proadax

Zbuduj sobie dodatkowy, pasywny dochód

Dotychczas relacja właściciela agencji z klientem kończyła się po ukończeniu serwisu www. Dzięki naszej współpracy agencja mogła kontynuować tę relację, oferując tzw. „upsell”, czyli usługi dodatkowe pomagające klientowi rozwinąć swój biznes w sieci. Po stronie agencji leżało więc jedynie wysłanie wiadomości informujących o usługach filmowych, z których może skorzystać w ramach współpracy z Pracownią Video – klient otrzymywał kod rabatowy, po którego wykorzystaniu wiedzieliśmy, że przyszedł on do nas z polecenia tej konkretnej agencji.

Tym sposobem, agencja zbudowała sobie dodatkowe źródło pasywnego dochodu, otrzymując prowizję w wysokości od 10% do nawet 20% od każdego zamówienia złożonego przez klienta.

image

Prowizje 10-20%

Zarabiaj do 20% kwoty, którą Twój klient wyda na nasze usługi

image

Wysoka jakość usług

Zadbamy o obsługę Twojego klienta na najwyższym poziomie.

image

Umowa o współpracę

Umowa da gwarancję, że otrzymasz należne Ci prowizje.

Jaką prowizję otrzymasz za polecenie klienta?

Prowizja wyjściowa, którą stosujemy na początku współpracy, wynosi 10% od każdej sprzedanej usługi.

Przykładowo, jeśli Twój klient zamówi u nas:

  • spot reklamowy, otrzymasz średnio 150-250 zł prowizji
  • rozwój kanału YouTube (pakiet 5 filmów), otrzymasz 250-300 zł prowizji
  • wideo produktowe (pakiet 10 filmów), otrzymasz 200-250 zł prowizji.

Raz polecony klient jest przypisany do Ciebie na cały okres naszej współpracy (czyli na czas trwania naszej umowy o współpracę). Jeśli więc Twój klient w kolejnych miesiącach będzie powracał do nas z kolejnymi zleceniami (a nasi sprzedawcy właśnie do tego będą dążyć), będziesz nadal otrzymywać prowizje od każdej złotówki, którą wyda na nasze usługi.

Chciałbym serdecznie podziękować Marcinowi z Pracowni Video w swoim imieniu i w imieniu wytwórni muzycznej HighLight Music za profesjonalizm podczas współpracy. Jestem pod wrażeniem, że są tak zdolni i pokorni ludzie i takim jest właśnie Marcin. Polecam wszystkim współpracę z tym uzdolnionym chłopakiem, tym bardziej, że ma niesamowity talent i oko do robienia przepięknych ujęć filmowych. Dziękuję za świetną pracę.
marko opinia
MarKo
producent muzyczny

Jak otrzymać wyższą prowizję 15% lub 20%?

Dla naszych najbardziej aktywnych partnerów oferujemy wyższe prowizje. Jeśli poleceni przez Ciebie klienci zamówią u nas w ciągu miesiąca usługi na kwotę powyżej 5 tys. zł, otrzymasz od nas prowizję w wysokości 15%.

Jeśli poleceni przez Ciebie klienci zamówią u nas w ciągu miesiąca usługi na kwotę powyżej 10 tys. zł, otrzymasz od nas prowizję w wysokości 20%.

reklamy video cennik
146
Zadowolonych Klientów
200 +
Zrealizowanych Projektów
4
Lata Doświadczenia
5
Średnia Opinii w Google

Sam ustalaj prowizję – korzystaj z naszych usług jako podwykonawcy

Drugi wariant współpracy opiera się na korzystaniu z naszych usług jako podwykonawcy. Wówczas to Ty jesteś odpowiedzialny za kontakt z klientem, my zajmujemy się wyłącznie realizacją video według Twoich wytycznych. Sam ustalasz cenę, którą klient płaci za usługę – nam płacisz kwotę według aktualnego cennika na naszej stronie www.

 

Pokażemy Ci, jak sprzedawać usługi video

Gramy w jednej drużynie – jeśli Ty zarabiasz, to my też. Pomożemy Ci skutecznie sprzedawać usługi video i przygotujemy materiały informacyjne, które pokażą Twoim klientom, że inwestycja w wideo marketing się opłaca.

Możesz liczyć na nasze wsparcie w kontakcie z klientem, przygotowaniu oferty czy projektowaniu reklam promujących usługi video.

podpis
gwarancja satysfakcji
Spot reklamowy, fotorelacja z wydarzenia - profesjonalnie, bardzo miły kontakt i rzetelna praca. Krakowskie Centrum Masażu rekomenduje Pracownię Video.
Natalia Rączka
Krakowskie Centrum Masażu

Jak dołączyć do programu partnerskiego?

Skontaktuj się z nami i opowiedz, czym się zajmujesz i jaką bazą klientów dysponujesz, którą możesz wykorzystać do sprzedaży usług video.

Kolejny krok to podpisanie umowy o współpracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia – jeśli po tym czasie uznasz, że współpraca ma sens, przedłużymy umowę o kolejne 12 miesięcy. Zależy nam na pozyskaniu zaangażowanych partnerów, którzy aktywnie będą polecać nasze usługi i pozyskiwać nowych klientów.

Po podpisaniu umowy otrzymasz unikalny kod rabatowy dla swoich klientów, który zachęci ich do zakupów, a dla nas będzie informacją, że dany klient jest z Twojego polecenia.

Kiedy otrzymasz pieniądze za poleconych klientów?

Wypłaty prowizji realizujemy pod koniec każdego miesiąca.

Zaufali nam

Masz pytania? Umów się na niezobowiązującą rozmowę

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie i o programie partnerskim? Porozmawiajmy! Zadzwoń pod numer 570-009-292 lub wyślij wiadomość z numerem kontaktowym oraz informacją, w jakim terminie możemy do Ciebie zadzwonić.