film reklamowy restauracji

Prowadzisz własną restaurację lub zajmujesz się marketingiem w gastronomii? Jeśli tak, to powinieneś rozważyć wykorzystanie filmu reklamowego restauracji w celu dotarcia do nowej grupy klientów, a także wzbudzenia apetytu wśród dotychczasowych odbiorców i przypomnienia im, że mają po co wracać.

Rolki dla restauracji

Ostatnie czasy zostały zdominowane przez krótkie, dynamiczne formy video zdobywające ogromną popularność na Instagramie i Facebooku. Mowa o reelsach, czyli rolkach – pionowych filmach trwających nie dłużej niż 90 sekund. Jeśli prowadzisz kanały społecznościowe restauracji i nie ma na nich jeszcze tej formy contentu – to najwyższy czas nadrobić zaległości i spróbować, jakie efekty przyniosą reelsy dla Twojego biznesu.

W Pracowni Video możemy przygotować film reklamowy dla restauracji, od którego ślinka cieknie. Powiedz nam, w czym się specjalizujesz, do jakich klientów docierasz, czym Twoje jedzenie wyróżnia się na tle konkurencji i daj nam… jeden dzień zdjęciowy. Zbierzemy materiał z przygotowywania posiłków, kulis pracy w restauracji, nagramy wystrój lokalu, a w razie potrzeby nawet zrealizujemy ujęcia z drona i zarejestrujemy wypowiedź menagera lub właściciela, czyli twarzy stojącej za marką. Z tego zmontujemy później spot reklamowy w wersji pionowej lub poziomej (do ustalenia), który będziesz mógł wykorzystać do promocji swojej restauracji w internecie i nie tylko.

Klienci w dużych miastach mają do wyboru dziesiątki, jak nie setki lokali gastronomicznych serwujących podobne jedzenie. Co sprawia, że decydują się na konkretną restaurację? Czasem jest to zwykły przypadek, ale zwykle składa się na to komplet doznań, które dostają:

  • wysoka jakość jedzenia,
  • dobra i miła obsługa,
  • atrakcyjny wystrój lokalu,
  • ceny adekwatne do jakości,
  • poczucie, że są traktowani wyjątkowo.

Reklama restauracji przykład

Wykorzystując film reklamowy restauracji, który dla Ciebie przygotujemy, będziesz w stanie zamknąć te wszystkie odczucia w kilkudziesięciosekundowym video, a następnie wyświetlić go tysiącom osób w Twojej okolicy, by z poziomu ekranu monitora czy smartfona poczuli pragnienie, że chcą odwiedzić Twoją restaurację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *