tania reklama video

Zapotrzebowanie na filmy reklamowe stale rośnie – obecnie korzysta z tego formatu praktycznie każda firma, która pozyskuje klientów za pomocą marketingu internetowego.

Duże korporacje nie mają problemu z produkcją spotów reklamowych, gdzie budżet na realizację jednego video wynosi od 10 000 zł wzwyż – wówczas organizacja planu, zatrudnienie aktorów i ekipy filmowej nie jest żadnym wyzwaniem.

Co jednak z właścicielami małych firm, którzy potrzebują reklamy video do zdobycia nowych klientów, ale dysponują znacznie mniejszym budżetem? Specjalnie z myślą o takich przedsiębiorcach przygotowaliśmy ofertę, która pozwala na stworzenie reklamy video za 299 zł.

Reklamy stockowe – oszczędzaj pieniądze i czas

Sekret tanich reklam video tkwi w ujęciach stockowych, czyli klipach dostępnych w płatnych bankach video. W Pracowni Video mamy dostęp do wielu płatnych serwisów, w których jesteśmy w stanie znaleźć profesjonalne ujęcia wysokiej jakości o praktycznie każdej tematyce – dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować reklamę video bez konieczności filmowania ujęć od zera.

Reklamy stockowe to sposób na oszczędzenie czasu, ponieważ gotowe video otrzymasz nawet następnego dnia po złożeniu zamówienia.

Jak wygląda przykładowa reklama stockowa?

Zastanawiasz się, jak wygląda efekt końcowy taniej reklamy za 300 zł? Obejrzyj jedną z naszych ostatnich realizacji i oceń sam:

Jeśli spodobała Ci się powyższa reklama i chcesz pozyskać nowych klientów dla swojej firmy za pomocą podobnego video, zamów reklamę stockową – gotowe video otrzymasz nawet jutro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *