tani teledysk Kraków

Czy produkcja teledysku musi być droga? Patrząc na to, że znani artyści za kompleksową realizację video płacą zwykle nie mniej, niż 30 000 zł, to rzeczywiście można dojść do takiego wniosku.

W Pracowni Video postanowiliśmy podjąć wyzwanie i zaoferować usługę skierowaną do młodych, niezależnych muzyków, których na wczesnym etapie rozwoju swojej kariery po prostu nie stać na wielkobudżetowe plany filmowe. Znaleźliśmy więc sposób na to, jak stworzyć teledysk za 500 zł w 1 dzień.

Tani teledysk dzięki ujęciom stockowym

Największe koszty przy nagrywaniu teledysku generuje sam proces filmowania – jest on czasochłonny i wymaga zaangażowania ekipy operatorów, oświetleniowców oraz aktorów. Dzięki wykorzystaniu ujęć stockowych możemy ten etap całkowicie pominąć, przez co produkcja teledysku jest zdecydowanie tańsza, a gotowy klip przekazujemy nawet w ciągu 24 godzin.

Oczywiście korzystanie z ujęć stockowych jest ograniczające. Nie jesteśmy w stanie opowiedzieć historii za pomocą obrazu w taki sposób, jak jest to możliwe przy realizacji ujęć na podstawie scenariusza. Posiadamy jednak dostęp do wielu płatnych banków z wysokiej jakości ujęciami video, spośród których bez problemu wybierzemy tematyczne klipy nawiązujące do charakteru utworu oraz jego przekazu.

Przykładowa realizacja o wartości 500 zł

Zastanawiasz się, jak wygląda efekt końcowy teledysku za 500 zł? Oceń sam, oglądając przykładową realizację wykonaną przez nas na tej zasadzie:

Jeśli spodobał Ci się klip i chcesz dotrzeć ze swoją muzyką do nowych odbiorców za pośrednictwem platformy YouTube czy Facebook, zamów teledysk stockowy – gotowe video otrzymasz nawet jutro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *